Franczyza

Pizzeria u Benka rusza z franczyzą.

Pizzeria u Benka powstała w 2011r. Od początku swojego istnienia staramy się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Już po pierwszym roku funkcjonowania zostaliśmy uhonorowani tytułem najlepszego lokalu gastronomicznego w Mławie. Wysoka jakość obsługi, ciepły, przytulny, stylowy i niepowtarzalny klimat lokalu oraz wyjątkowy smak naszej pizzy sprawia, że wciąż zyskujemy coraz wiekszą liczbę odwiedzających nas Gości.
Zdobyte doświadczenie i mocna pozycja na rynku skłania nas do podzielenia się naszą marką. Dlatego zapraszamy do naszego systemu franczyzowego. Jego nadrzędnym celem jest dokładna ocena szans i zagrożeń wynikających z uruchomienia i prowadzenia franczyzowej pizzerii. Nasz system pozwala Franczyzobiorcy osiągnąć, a następnie utrzymać silną pozycję na rynku. Swoim partnerom dajemy dużo niezależności przy jednoczesnym profesjonalnym wsparciu wynikającym z doświadczenia oraz sprawdzonych metod funkcjonowania na rynku.
Każdy Franczyzobiorca ma swojego opiekuna, który służy pełnym wsparciem merytorycznym, aż do momentu stabilnego funkcjonowania nowego lokalu.
Szukamy osób z zapałem, nie bojących się wyzwań, chętnych do pracy w ciekawej i dochodowej branży.
Podstawowym warunkiem podpisania umowy jest posiadanie zaakceptowanego lokalu.
Osoba do kontaktu dla kandydatów:
Radosław Borkowski, kom. 502-321-650